Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r.
XI Zimowy Bieg im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie.
5.12.2014 r.

Około 200 uczestników wystartowało w jedenastej edycji biegu kasprowiczowskiego zorganizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie oraz UKS „Junior” Nietążkowo. Trasa biegu prowadziła ulicami Nietążkowa. Start i meta znajdowały się przed halą sportową. Biegi zostały rozegrane na dwóch dystansach: 2,5 km dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjum oraz 5 km-bieg główny. Tegoroczna impreza rozegrana została w typowo jesiennej scenerii. Obok biegaczy na linii startu ustawili się również amatorzy marszu nordyckiego, a w biegu młodzieżowym dopingowaliśmy przedstawicieli kadry ZSP. Dodatkowo została wprowadzona kategoria klas mundurowych (liceum policyjne, strażackie, wojskowe). W tym roku nie udało się poprawić rekordu trasy, który należy do Władimira Timaszowa (2012 r.) i wynosi 16’11’.

Sponsorzy imprezy: ALVO Śmigiel, Starostwo Powiatowe w Kościanie, Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak s.j., KUNERT Poladowo, PHU Stalmar Poladowo, Firma Kowalski Recykling Nietążkowo, Restauracja Hotel Marta Karol Jankowski Śmigiel, Piekarnia Michał Gruszecki Śmigiel, Piekarnia Danuta Grygier Śmigiel, Powiatowy LZS w Kościanie.

Kategoria najlepszy uczeń ZSP Nietążkowo
Norbert Zarabski i Sandra Kopczyk – dystans 5000 mJakub Szyper i Malwina Gindera – dystans 2500 m

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej